PËR TË FSHEHUR LIDHJEN ME ALFION/ Ja si i “mashtronte” Fatma fansat dhe mediat – AlpeGossip
PËR TË FSHEHUR LIDHJEN ME ALFION/ Ja si i “mashtronte” Fatma fansat dhe mediat

PËR TË FSHEHUR LIDHJEN ME ALFION/ Ja si i “mashtronte” Fatma fansat dhe mediat

Lidhja e moderatores Fatma Methasani dhe kuzhinierit Alfio Rrotani ka disa kohë që qëndron në vëmendje të faqeve rozë.

Ajo zbuloi disa veprime që bënte për të mbajtur lidhjen e fshehtë.

Fatma tregoi se këtë vit nuk kishte qenë në Tajlandë, por publikonte fotografi të vjetra, ndërkohë që po shijonte disa ditë me Alfion në Itali.

“Unë nuk isha këtë vit në Tajlandë, por e përdora atë udhëtim për të fshehur lidhjen. Teksa hidhja foto nga atje në të vërtetë ndodhesha në Itali me Alfion. Njerëzit më pyesnin ku je sepse këtej bie shi, ndërkohë fotot e mia ishin me diell”, tha ajo në emisionin “Pasditja Ime”.