ASKUSH S’E PRISTE/ Evi Reçi qenka fejuar dhe sekretin ia zbuloi moderatorja e njohur (VIDEO) – AlpeGossip
ASKUSH S’E PRISTE/ Evi Reçi qenka fejuar dhe sekretin ia zbuloi moderatorja e njohur (VIDEO)

ASKUSH S’E PRISTE/ Evi Reçi qenka fejuar dhe sekretin ia zbuloi moderatorja e njohur (VIDEO)

E ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” ishte këngëtarja e njohur Evi Reçi, e cila ka zhvilluar në studio një intervistë me moderatoren Dojna Mema.

Gjatë bisedës, Dojna i ka habitur të gjithë kur i është drejtuar këngëtares:

“Evi shumë urime njëherë, se mora vesh që je fejuar.”

“Faleminderit”, i është përgjigjur ajo Dojnës, siç mund ta ndiqni më poshtë në videon promo të emisionit.