Të pira tapë, Elena Lika tregon çmendurinë që kaloi me Oriola Marashin: Përfunduam në Jug vetëm me… – AlpeGossip
Të pira tapë, Elena Lika tregon çmendurinë që kaloi me Oriola Marashin: Përfunduam në Jug vetëm me…

Të pira tapë, Elena Lika tregon çmendurinë që kaloi me Oriola Marashin: Përfunduam në Jug vetëm me…

Oriola Marashi dhe Elena Lika janë dy modelet shqiptare më të njohura në vend. Padyshim kur vjen puna tek dyshja që sapo përmenda, interesi i mediave online dhe kurioziteti i publikut për jetën e tyre private, shkakton komente dhe thashetheme nga më të ndryshmet.

Së fundmi, miqësia e tyre dhe fotot interesante që postojnë sëbashku, janë bërë shkak për një sërë thashethemesh që kanë qarkulluar shpesh herë në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

E ftuar në emisionin “In Style” në IN Tv, Elena Lika ka ndarë një histori shumë interesante me Sarën, që nuk e kishim dëgjuar deri më sot.

Që janë shoqe e kishim ditur, por që kishin bërë një aventurë të tillë nuk na e kishte marrë mendja.

Gjatë intervistës me moderatoren, Sara ka bërë një “xhiro” në profilin e modeles në Instagram dhe nuk i shpëtoi fotoja e datës “13 Prill”, një foto shumë interesante. Me gërsheta dhe flokë të bukura, bashkë me Oriolën. Menjëherë pasi moderatorja i ka përmendur foton, Elena ka filluar të qeshë dhe na ka treguar se pas kësaj fotoje fshihet një histori shumë interesante.

Ajo ka treguar se fotoja është goxha e vjetër, pra është shkrepur para datës 13 Prill, ekzaktësisht në periudhën kur Elena dhe Oriola sapo kishin filluar të bëheshin mikesha.

“Kjo ka qenë fillimi i një fundjave shumë të bukur me Oriolën, kur ne dolëm për një kafe pasditeje, ka qenë periudha ku sapo u njohëm dhe fillimet tona të miqësisë. Kemi përfunduar darkave në 2 klube nate të ndryshme dhe jemi zgjuar në jug vetëm me rrobat e trupit, pa bateri dhe jemi kthyer në Tiranë 3 ditë më vonë ”, është shprehur Elena.

Gjithashtu modelja ka theksuar se shkaku i vetëm që i shty të ktheheshin në kryeqytet, ishte një provim që Elena kishte për të bërë se përndryshe do qëndronin të paktën 1 javë.

Bravo goca e paskeni djeg fare!