VERË 2018/ Vajzat e SHOWBIZZIT sapo na treguan cilat janë kapelet më TREND të momentit. Do i adhuroni! (FOTO) – AlpeGossip
VERË 2018/ Vajzat e SHOWBIZZIT sapo na treguan cilat janë kapelet më TREND të momentit. Do i adhuroni! (FOTO)

VERË 2018/ Vajzat e SHOWBIZZIT sapo na treguan cilat janë kapelet më TREND të momentit. Do i adhuroni! (FOTO)

Një nga aksesorët që plotëson veshjen tonë është kapelja. Mjafton një e tillë dhe gjithë veshja jonë merr kuptim tjetër. Në sezonin e verës ajo nuk është vetëm një “plotësues” për veshjen tonë, por edhe një domosdoshmëri sepse na mbron nga rrezet e diellit.

Nëse nuk e keni zgjedhur akoma kapelen tuaj për këtë sezon, vajzat më me stil të showbizit na japin ca ide se cili është modeli i duhur për tu dukur cool.

1.Alketa Vejsiu

 

2.Aurela Hoxha

 

2.Fatma Methasani

 

3.Françeska Jaçe

 

4.Kejvina  Kthella

 

5.Klaudia Pepa

6.Lori Hoxha

7.Armina Melvani

Përgatiti: AlpeNews.al