PUBLIKOHET VIDEO/ Pas lajmit për ndarje Majk puth në publik të dashurën (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOHET VIDEO/ Pas lajmit për ndarje Majk puth në publik të dashurën (VIDEO)

PUBLIKOHET VIDEO/ Pas lajmit për ndarje Majk puth në publik të dashurën (VIDEO)

Kush përhapi alarmin se Majk dhe Melita nuk janë më bashkë?

Reperi i njohur kosovar na ka vërtetuar të kundërtën pasi një video e tij duke u puthur me Melitën në publik, po bën namin në mediat rozë.

Majk tregohet gjithnjë i rezervuar sa i përket jetës private, por duket se tashmë nuk e ka problem këtë pjesë.

Ai është kapur mat në një event të mbajtur ditën e djeshme, ku çifti dukej shumë elegant.

Pasi përqafohen, Melita e sheh reperin nga koka te këmbët dhe më pas shkëmbejnë një puthje.

Ndryshimi i dukshëm i Melitës ishin flokët të cilat i kishte errësuar.