Njihuni me anën tjetër të Shakohoxhës, kështu nuk e keni parë asnjëherë (FOTO) - AlpeGossip
Njihuni me anën tjetër të Shakohoxhës, kështu nuk e keni parë asnjëherë (FOTO)

Njihuni me anën tjetër të Shakohoxhës, kështu nuk e keni parë asnjëherë (FOTO)

Mund të konsiderohet si një ndër komentuesit sportivë më të apasionuar dhe të talentuar por ama e kishte edhe një problem pak të vogël.

Pesha e Dritan Shakohoxhën nuk ishte dhe aq brenda normave.

Dhe mesa duket Shakohoxha ka vendosur ta filloj vitin 2018 me ndryshime rrënjësore. Këtë fakt e ka vërtetuar vetë ai duke postuar një foto në Instagram ku tregon se ka humbur 22 kilogramë nga pesha e tij.

Me këto ndryshime në peshë tani Shakohoxha nuk ka nevojë më për rroba me masë XXL por masa L tanimë i shkon për shtat.

“22 kg mi griu, makina e Majles. Nga xxl tani L”, shkruan komentatori sportiv në foton e publikuar në Instagram.

Bravo Shako, humbja e peshës vërtet është sfidë më vete dhe ti ja ke dalë me sukses…