E VESHUR ME TË GJELBËR DHE ROZË/ Dua Lipa shkëlqen në Javën e Modës në Milano – AlpeGossip
E VESHUR ME TË GJELBËR DHE ROZË/ Dua Lipa shkëlqen në Javën e Modës në Milano

E VESHUR ME TË GJELBËR DHE ROZË/ Dua Lipa shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Dua Lipa ka pasur të veshur një triko të gjelbër dhe një fund të shkurtër derisa ka përcjellë paraqitjen e Versaces në Javën e Modës në Milan

Ajo ngadalë por sigurt është duke hyrë edhe në botën e modës dhe kjo u pa edhe në Javën e Modës në Milano.

Dua Lipa ka treguar stilin e saj të premten derisa është parë në paraqitjen e Versaces në Milano.

Këngëtarja (26), ka pasur të veshur një triko të gjelbër dhe një fund me ngjyra, derisa të veshur ka pasur taka rozë, që kombinonin bukur stilin e saj.