“SHIKO BOTËN KAJAN”/ Ajola Xoxa publikon foton me të birin – AlpeGossip
“SHIKO BOTËN KAJAN”/ Ajola Xoxa publikon foton me të birin

“SHIKO BOTËN KAJAN”/ Ajola Xoxa publikon foton me të birin

Gjithmonë postimet e saj në rrjetet sociale janë të përzgjedhura me shumë kujdes dhe shumë frymëzuese.

Pikërisht një ditë para rikandidimit të Erion Veliajt për kreun e Bashkisë së Tiranës, Ajola ka ndarë një foto të ëmbël me vogëlushin, fytyrën e të cilit thuajse e zbuloi për pak.

‘Kajan, dashuria ime e paqte! Shiko botën Kajan’ ka shkruar ajo krah fotos.