Moderatorja e njohur kopjoi Luana Vjollcën? Shihni si ''tallet'' Olti Curri (FOTO) - AlpeGossip
Moderatorja e njohur kopjoi Luana Vjollcën? Shihni si ”tallet” Olti Curri (FOTO)

Moderatorja e njohur kopjoi Luana Vjollcën? Shihni si ”tallet” Olti Curri (FOTO)

Ajo kishte rezervuar një surprizë të këndshme për shikuesit, por edhe për banorët e Grande Fratello Vip. Bëhet gjalë për Ilary Blasin, moderatoren e njohur italiane e cila u shfaq në edicionin e radhës të spektaklit me një look të ri, krejt ndryshe nga ai që e kemi parë gjithmonë.

lray kishte vënë një paruke dhe dukej tjetër njëri me flokët e zinj. Konkurrentët patën mundësinë ta shihnin, pasi ajo hyri brenda në ambientin e shtëpisë gjigante për t’i përshëndetur. Këtë ndryshim e ka vënë re edhe Olti Curri i cili ka ironizuar pak Luanën në instastoryn e tij.

“Shiko shiko Ilary paska imituar Luanën qenka bërë brune!!! Rrezik fillon edhe bën këngë, tekstin te unë se ia kam marrë dorën”, shkroi ai.