PASI MOHOI LIDHJEN/ Aktorja e njohur kapet mat me regjisorin (FOTO) – AlpeGossip
PASI MOHOI LIDHJEN/ Aktorja e njohur kapet mat me regjisorin (FOTO)

PASI MOHOI LIDHJEN/ Aktorja e njohur kapet mat me regjisorin (FOTO)

Nuk ka më dyshime! Aktorja e “Game of Thrones” Emilia Clarke dhe regjizori Charlie McDowell kanë nisur një romancë shumë të ëmbël dashurie.

Çifti i ri u fotografua duke u puthur gjatë pushimeve të tyre të para së bashku në Kaliforni. Emilia rrezatonte nga lumturia, teksa shfaqet shumë e buzëqeshur krahas së dashurit të ri.

Emilia, e cila luan rolin e Daenerys Targaryen në “Game of Thrones”, duket një yll edhe përse nuk ka një pikë make up-i në fytyrë.

Prej disa javësh, dyshohej se mes tyre kishte diçka më shumë se shoqëri, pasi publikonin në “Instagram” në të njëjtat vende. Mirëpo, ata zgjodhën të mos e komentojnë aspak në media, derisa u shfaqën hapur në publik