PAS LAJMIT TË SHATËZËNISË/ Rezarta Shkurta zbulon dhuratën e shtrenjtë dhe…(FOTO) – AlpeGossip
PAS LAJMIT TË SHATËZËNISË/ Rezarta Shkurta zbulon dhuratën e shtrenjtë dhe…(FOTO)

PAS LAJMIT TË SHATËZËNISË/ Rezarta Shkurta zbulon dhuratën e shtrenjtë dhe…(FOTO)

Pas tregoi se vajza e vogël dëshironte një motër ose vëlla nisbn aludimet për një shtatëzëni të mundëshme të cilat u shtuan kur Rezarta publikoi një vidoe të ëmbël.

Në video barku i këngëtares dukej i rrumbullakosur dhe menjëherë u hapën lajmet për shtatëzëninë.

Me anë të një postimi Rezarta reagoi duke i mohur të gjitha lajmet e duke i cilësuar një “fake news”

E megjithatë  Rezarta ka ndarë me ndjekësit disa postime mjaft të ëmbla, ku u ka treguar të gjithëve dhuratën e saj më të shtrenjtë nga Hera.