E DETYRUAR TË BËJË TAMPONIN/ Keisi i nënshtrohet testit të Koronavirusit (FOTO) – AlpeGossip
E DETYRUAR TË BËJË TAMPONIN/ Keisi i nënshtrohet testit të Koronavirusit (FOTO)

E DETYRUAR TË BËJË TAMPONIN/ Keisi i nënshtrohet testit të Koronavirusit (FOTO)

Bukuroshja Keisi i është nënshtruar testit të Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në rrjete sociale.

Keisi jeton dhe punon prej kohësh në Kanada. Duke qenë se situata po përkeqësohet me ardhjen e vjeshtës, ajo është detyruar të bëjë testin, përgjigjja e të cilit nuk ka dalë ende.

“Kam patur te puna shumë procedura sigurimi dhe na e kanë kërkuar meqë po përkeqësohet situata. Kur të më vijnë rezultatet do ju tregoj”, ka shkruar Keisi në Instastory.