ËSHTË NË “ARREST SHTËPIE”/ Pamje nga apartamenti i Fjolla Morinës në Kukës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ËSHTË NË “ARREST SHTËPIE”/ Pamje nga apartamenti i Fjolla Morinës në Kukës (FOTO+VIDEO)

ËSHTË NË “ARREST SHTËPIE”/ Pamje nga apartamenti i Fjolla Morinës në Kukës (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një apartament me qira në Kukës. Gjykata ka vendosur për të masën “arrest shtëpie”, pasi u zbulua se ajo nuk ishte shtatzënë.

Fjolla ndodhet brenda katër mureve me dy vajzat e saj, Ledianën dhe Alayan. E vogla ishte arsyeja pse këngëtares iu zbut dënimi, pasi nuk kishte kush të kujdesej për të.

“Prive” ka publikuar një video përballë apartamentit ku qëndron Fjolla. Ajo shihet në dritare duke komunikuar në telefon, ndërkohë që në një moment i afrohet Alaya.