“EDHE MUA…”/ Fjoralba Ponari flet për sulmin kibernetik që pësoi faqja zyrtare e ‘Instagramit’ të “Big Brother Vip” – AlpeGossip
“EDHE MUA…”/ Fjoralba Ponari flet për sulmin kibernetik që pësoi faqja zyrtare e ‘Instagramit’ të “Big Brother Vip”

“EDHE MUA…”/ Fjoralba Ponari flet për sulmin kibernetik që pësoi faqja zyrtare e ‘Instagramit’ të “Big Brother Vip”

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në ‘The Voice of Albania’. Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli”.

"Edhe mua më ka ndodhur...", Fjoralba Ponari flet për sulmin

Fjoralba rrallëherë flet apo poston në rrjete sociale momente me të dashurin e saj, por kur e bën sigurohet të na i bëjë sytë me zemra. Vetëm pak më parë Fjoralba ka postuar në Instagram një foto me partnerin e saj të zemrës, i cili e mban atë mbi shpin