Albana Osmani e quan Bes Kallakun në mënyrën më të paimagjinueshme/ Po Xhensilës a do ti pëlqejë kjo fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Albana Osmani e quan Bes Kallakun në mënyrën më të paimagjinueshme/  Po Xhensilës a do ti pëlqejë kjo fjalë (FOTO)

Albana Osmani e quan Bes Kallakun në mënyrën më të paimagjinueshme/ Po Xhensilës a do ti pëlqejë kjo fjalë (FOTO)

Fakti se Bes Kallaku është i apasionuar pas domateve tashmë është i njohur dhe këtë e ka treguar vetë aktori me disa postime të herë pas hershme në Instagram.

Por jo vetëm Besi di të bëjë postime gazmore në lidhje me domatet pasi këtë herë personazhi kryesor është Albana Osmani.

Teksa kanë qenë të ftuar ditën e djeshme në dasmën e Sarës dhe Ledionit në Como, moderatorja ka publikuar një foto së bashku me Besin ndërsa ka shkruar si mbishkrim të Instastory-t: “Bes Kallaku, me domaten e preferuar të Xhensila Myrtezajt”.

Pikës i ke rënë Albana! Ndoshta në ndonjë rast Xhensila i thërret pikërisht me termin “domatja ime e preferuar” Besit.