FOTO E PARË FAMILJARE/ Besi, Xhensila dhe Ajka urojnë Vitin e Ri – AlpeGossip
FOTO E PARË FAMILJARE/ Besi, Xhensila dhe Ajka urojnë Vitin e Ri

FOTO E PARË FAMILJARE/ Besi, Xhensila dhe Ajka urojnë Vitin e Ri

Në korrik të 2018-ës, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Ajkës. Vogëlushja solli gëzim në shtëpinë e çiftit dhe i dha tjetër kuptim jetës së tyre.

Gjatë kësaj kohe Besi dhe Xhensila kanë preferuar të mos publikojnë shpesh foto me Ajkën dhe foto e fundit e vogëlushes ishte ajo e publikuar pak ditë më parë nga Besi.

Mirëpo sot çifti shumë i dashur për shqiptarët i kanë mahnitur të gjithë me foton e parë familjare me të cilën urojnë Vitin e Ri.

Të tre shfaqen të veshur me të kuqe teksa foto është bërë në shtëpinë e tyre.

“2018 jonë”, shkruan Xhensila ndërsa Besi uron me këto fjalë: “Gezuar. Gjumin e omel e paçi ne 2019-n. Zoti ju rujt. Kallakt”.