VELIAJ URON 2019 ME FOTON FAMILJARE/ Ja si duket vogëlushi Kajan (FOTO) – AlpeGossip
VELIAJ URON 2019 ME FOTON FAMILJARE/ Ja si duket vogëlushi Kajan (FOTO)

VELIAJ URON 2019 ME FOTON FAMILJARE/ Ja si duket vogëlushi Kajan (FOTO)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka uruar Vitin e Ri 2019 me një foto familjare me bashkëshorten Ajola Xoxën dhe vogëlushin Kajan. Në foton e publikuar në rrjete sociale Kajanit mund t’ja shohim paksa fytyrën teksa mbështet kokën në kraharorin e të atit.

“Më në fund e kapëm dhe ne një foto te pema! Teksa jeni duke festuar, pranoni dhe urimet tona nga zemra për një 2019 plot dashuri e mirësi!  Pas darkës me familjen ju presim për festën në  Sheshin Skënderbej – si familja e madhe e Tiranës sonë të bukur! Përqafime, Kajan, Ajola & Lali Eri”, shkruante Veliaj.

Ndërsa Ajola e shoqëroi foton me përshkrimin “2018 ime je ti”.