BELLA HADID dhe THE WEEKND sapo bën zyrtare lidhjen e tyre në instagram, ja çfarë postojn (FOTO) – AlpeGossip
BELLA HADID dhe THE WEEKND sapo bën zyrtare lidhjen e tyre në instagram, ja çfarë postojn (FOTO)

BELLA HADID dhe THE WEEKND sapo bën zyrtare lidhjen e tyre në instagram, ja çfarë postojn (FOTO)

Kanë kaluar dy vjet që kur ata ishin në një marrëdhënie, e cila mori fund pas romancës që The Weeknd nisi me Selena Gomez. Por gjërat kanë ndryshuar! Bella Hadid dhe këngëtari ndodhen me pushime në Japoni dhe me postimet e bëra nga kënëgtari, duket se ata sapo e bënë zyrtare lidhjen në Instagram. Në njërën nga videot e shpërndara prej tij, shfaqet Hadid teksa argëtoheshin në një shfaqje ndërsa në postimin tjetër, çifti duke u puthur.

Sipas mediave amerikane, Hadid dhe The Weeknd kanë shëtitur në Shibuya, Tokio, të shoqëruar nga truproja. Duket se yjet e kaluan gjithë mbrëmjen bashkë, duke shkuar nga shfaqja më robotë në karaoke. Dukeshin kaq komodë me njëri-tjetrin

Bashkimi i mundshëm mes dy yjeve nuk është aspak i papritur pasi edhe më herët janë parë duke shkëmbyer puthje bashkë. Albumi më i fundit i Weeknd ‘My dear melancholy’ ka tekste që shprehin keqardhje për ish-in. Pas lançimit të albumit. Kishte spekulime se disa nga këngët i ishin kushtuar modeles Hadid. Në prill, ata të dy morën pjesë ne Festivalin e muzikës ‘Coachella’ ku thuhej se shkëmbyen puthje.

Nata në Tokio me siguri shënoi një kapitull të ri në lidhjen e tyre