SONDAZHI/ Ju pëlqejnë programet “dating” ku vajzat dhe djemtë kërkojnë dashurinë në ekran? – AlpeGossip
SONDAZHI/ Ju pëlqejnë programet “dating” ku vajzat dhe djemtë kërkojnë dashurinë në ekran?

SONDAZHI/ Ju pëlqejnë programet “dating” ku vajzat dhe djemtë kërkojnë dashurinë në ekran?

Tashmë dhe në ekranet shqiptare janë shtuar programet “dating” ku vajza dhe djem kerkojnë për dashurinë.

Kemi zyrtarisht dy show në orare “Prime Time” ku fjala kyç është “dashuria” si  “Për’puthen” ashtu edhe “Love Story”.

Deri më tani është parë  që në këto programe ka pasur debate deri nga ato më ofendueset dhe duket se disa prej tyre kanë ardhur për show dhe deri diku të “fitojnë pak famë”.

Alpegossip.al ju sjell sondazhin e radhës dhe pyet ndjekësit nëse i preferoni këto lloj formatesh, apo gjithçka bëhet për show?

Votoni si mëposhtë: