CEREMONIA E ÇMIMEVE “SAG 2019″/ Kush KRYESOI listën e VIP-eve të veshura më keq (FOTO) – AlpeGossip
CEREMONIA E ÇMIMEVE “SAG 2019″/ Kush KRYESOI listën e VIP-eve të veshura më keq (FOTO)

CEREMONIA E ÇMIMEVE “SAG 2019″/ Kush KRYESOI listën e VIP-eve të veshura më keq (FOTO)

Ditën e dielë u mbajt ceremonia vjetore e ndarjes së çmimeve “SAG” për vitin 2019. Të ftuar ishin një pjesë e madhe e figurave botërore të preferuar nga secili prej nesh.

Më parë treguam se cilat ishin vipet të cilat shkëlqyen me veshjen e tyre në pjesëmarrje ku vendin e parë e mbante Lady Gaga, ndërsa tani është rradha e atyre të veshurave më keq për tu komentuar, sipas DailyMail.

Alison dhe Lupita Nyong’o kryesuan listën e vajzave të cilat kishin veshjen e “tmerrshme”. Bashkë me to ishin edhe Rumer Willis dhe Kate Nash të cila pa dyshim zhgënjyen me paraqitjen e tyre.

Alison Brie

Lupita Nyong’o

Madeline Brewer

Rumer Willis

Kate Nash

Kirby Howell-Baptiste

/AlpeNews.al