RUSI/ Kamioni vjen me shpejtësi të madhe, ja si e shpëton qeni pronaren… – AlpeGossip
RUSI/ Kamioni vjen me shpejtësi të madhe, ja si e shpëton qeni pronaren…

RUSI/ Kamioni vjen me shpejtësi të madhe, ja si e shpëton qeni pronaren…

Një qen i ka shpëtuar jetën në momentin e fundit pronares së tij nga një kamion që po kalonte në vijat e bardha të rrugës.

Ngjarja që po shihni në foto ka ndodhur në qytetin rus të Biysk dhe skena është fotografuar nga kamerat e sigurisë në rrugë. Pamjet në foto, tregojnë momentin kur një qen i ka shpëtuar jetën në momentin e fundit pronares së tij nga një kamion që po kalonte në vijat e bardha të rrugës.