“PA MENDJE PREJ VËRTETI”/ Bora Zemani nuk ndalet së ekspozuari këmbët (FOTO) – AlpeGossip
“PA MENDJE PREJ VËRTETI”/ Bora Zemani nuk ndalet së ekspozuari këmbët (FOTO)

“PA MENDJE PREJ VËRTETI”/ Bora Zemani nuk ndalet së ekspozuari këmbët (FOTO)

Prezantuesja Bora Zemani vijon të jetë mjaft e suksesshme dhe e dashur për publikun.

Bora, nga java në javë poston foto me veshjet e çdo dalje të saj televizive ku merr mjaft komente për linjat.

“Pa mendje, prej vërteti”, shkruan ajo poshtë fotos së fundit.