EMRI I SAJ ËSHTË ME ORIGJINË KROATE/ Nevina Shtylla zbulon kuptimin e tij (FOTO) – AlpeGossip
EMRI I SAJ ËSHTË ME ORIGJINË KROATE/ Nevina Shtylla zbulon kuptimin e tij (FOTO)

EMRI I SAJ ËSHTË ME ORIGJINË KROATE/ Nevina Shtylla zbulon kuptimin e tij (FOTO)

Nevina Shtylla është një nga emrat më të njohur të ekranit shqiptar. Aktualisht e shohim në ‘E diell’ si moderatore, por ajo ka aktruar edhe në disa filma shqiptarë duke rënë në sy për talentin e saj. Megjithëse karriera e Nevinës ka nisur si Miss, publiku e ka ndjekur edhe më shumë si moderatore dhe aktore. Së fundmi në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, bukuroshja e ekranit i ka dhënë përgjigje një pjese të mirë të pyetjeve që kanë fansat e saj.

Një prej tyre e ka pyetur edhe për kuptimin e emrit dhe Nevina nuk ka nguruar ta shpjegojë. “I pafajshëm”,-shkruan ajo. Nga një kërkim i thjeshtë kuptohet që origjina e emrit të moderatores së njohur është nga Kroacia.