”ËNDRRA IME U REALIZUA”/ Martohet ish-banori i “Big Brother – AlpeGossip
”ËNDRRA IME U REALIZUA”/ Martohet ish-banori i “Big Brother

”ËNDRRA IME U REALIZUA”/ Martohet ish-banori i “Big Brother

Damiano Agalliu ka dhënë lajmin e bukur se mbrëmë është martuar në një dasmë të madhe. Ish-banori i “Big Brother” ka publikuar foto me bashkëshorten e tij dhe ka falenderuar të gjithë ata që ishin pjesë e gëzimit të tij. “Dhe kështu aventura fillon”, shkruan Damiano duke e cilësuar mbrëmjen e kaluar si momentin kur realizoi ëndrrën e tij. Përpos falenderimeve, Damiano shkruan edhe krijimi i një familje me bashkëshorten e duhur është arritja e lumturisë për një mashkull. Me sa duket Damiano është mjaft i dashuruar dhe është gati për të krijuar familjen e tij.