NDODHEN ME PUSHIME AMERIKË/ Ja kush është deputeti shqiptar që shoqëron Taynën (FOTO) – AlpeGossip
NDODHEN ME PUSHIME AMERIKË/ Ja kush është deputeti shqiptar që shoqëron Taynën (FOTO)

NDODHEN ME PUSHIME AMERIKË/ Ja kush është deputeti shqiptar që shoqëron Taynën (FOTO)

Tayna është një repere e njohur shqiptare që brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të futet fuqishëm në tregun muzikor dhe është tepër e preferuar sidomos nga të rinjtë.

Këto ditë ajo është duke qëndruar në Amerikë teksa po shpërndan imazhe të ndryshme nga vendet që po i viziton.

Së fundmi ajo ndau një foto në plazh ku vërehet që është nën shoqërinë e deputetit Daut Haradinaj bashkë me bashkëshorten e tij, Lola Haradinaj.

Duke qenë nën ritmet e këngës “Qe qe” duket se ata po kalojnë momente të bukura së bashku.

  • foto galeri