ÇFARË NGJASHMËRIE/ Ermal Mamaqi poston FOTON e mamasë së ledrit dhe bëhet xhelos për këngëtarin – AlpeGossip
ÇFARË NGJASHMËRIE/ Ermal Mamaqi poston FOTON e mamasë së ledrit dhe bëhet xhelos për këngëtarin

ÇFARË NGJASHMËRIE/ Ermal Mamaqi poston FOTON e mamasë së ledrit dhe bëhet xhelos për këngëtarin

Ermal Mamaqi nuk ndalet me humorin e tij në rrjetet sociale.

Së fundi aktori i humorit ka publikuar një foto të mamit të reperit Ledri Vula, Xheraldinës, dhe shumë ndjekës kanë menduar se është photoshop pasi ngjashmëria në fytyrë me aktorin është e madhe.

Duke vënë re ngjashmërinë Ermali ka shprehur “xhelozinë” ndaj reperit. Si gjithnjë me humorin që e karakterizon,  krahas fotos shkruan:

“Jam xheloz që @xheraldina (mami Ledrit), e ka bërë @ledrivula aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim”, shkruan ai krahas fotos së Xheraldinës.

Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjet dhe ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre.