NATYRALE DHE TË SHKURTRA/ Këto janë 10 modelet e flokëve që do të bëjn “NAMIN” për 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NATYRALE DHE TË SHKURTRA/ Këto janë 10 modelet e flokëve që do të bëjn “NAMIN” për 2019 (FOTO)

NATYRALE DHE TË SHKURTRA/ Këto janë 10 modelet e flokëve që do të bëjn “NAMIN” për 2019 (FOTO)

Jemi në fillimin e vitit 2019 dhe të gjitha femrat janë të shqetësuara mbi trendet që u duhet të zgjedhin për sezonet e ardhshme.

Së fundmi një vëmendje të madhe ka marrë ehde pjesa e modeleve të flokëve  ku në vitin që lam pas motrat Kardashian sollën trend flokët e gjata por duket se ky stil ka dal nga moda.

Trendi më i ri i flokëve për 2019 janë fmodelet sa më të shkurtra dhe sa më natyrale. Ne iu jjohim me 10 modelet më “cool” ,të cilat po çmendin rrjetin social “Instagram”

View this post on Instagram

Glam up and ready…for Monsters inc or Minions tonight 😂 9 hrs early because if I don’t do it now, it won’t happen later and there’s no way I’m welcoming the new year without a little self love. While Indi naps, I’m getting it done. If you’re not a parent, you won’t relate to this caption🤣 but those who can go ahead and party up for us tonight. Details on my story. What are you guys doing tonight? www.massyarias.com #iamwhatimakeup #childofGod ________________________________________________ Maquillaje listo para…ver a Los minions o a Monstruous Inc 😂 8 horas temprano pero si no hago esto cuando Indi duerme, no pasará esta noche y no hay manera de que empezaré el año sin darme un poquito de amor. Si no son padres no me entenderán, pero para los que pueden vayan al party y gozen. Anden con cuidado que para estas fechas ya saben que pueden ser peligrosas. Que disfruten con sus familias. Los quiero mucho! #hijadecristo

A post shared by MankoFit 🇩🇴 (@massy.arias) on

AlpeNews.al