NË DITËLINDJEN E PARIDIT/ Ingrit Gjoni organizon festën më të ëmbël për djalin e saj (FOTOT) – AlpeGossip
NË DITËLINDJEN E PARIDIT/ Ingrit Gjoni organizon festën më të ëmbël për djalin e saj (FOTOT)

NË DITËLINDJEN E PARIDIT/ Ingrit Gjoni organizon festën më të ëmbël për djalin e saj (FOTOT)

Ingrit Gjoni ka festuar sot ditëlindjen e më të shtrenjtit të saj, Paridit. Ndonëse një ditëlindje në karantinë, këngëtarja e njohur është përpjekur t’i krijojë një festë të vërtetë djalit të saj mes shumë ëmbëlsirash dhe muzikës së ditëlindjes. Ajo ka publikuar disa video në ‘Instastory’ ku shfaqet Paridi me familjarët pranë tij, gati për të fryrë qirinjtë e ditëlindjes.

Në llogarinë e Ingridit nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë dhe njerëzit e saj më të afërt, të cilët i kanë dedikuar fjalët më të bukura dhe urimet më të ndjera vogëlushit të saj i cili rritet dita ditës, Parid.