Vijon suksesi i “Mirëmëngjes dashni”, Bruno dhe Artjola me një duet të ri – AlpeGossip
Vijon suksesi i “Mirëmëngjes dashni”, Bruno dhe Artjola me një duet të ri

Vijon suksesi i “Mirëmëngjes dashni”, Bruno dhe Artjola me një duet të ri

“Mirëmëngjes dashni” nga Bruno dhe Artjola Toska ishte një nga këngët më të dëgjuara të Këngës Magjike në vitin 2016.

Prive ka zbuluar se dy këngëtarët po punojnë për një duet të ri. Këtë sezon veror mund të sjellin projektin e ri muzikor, por ende nuk është konfirmuar dicka e tillë.

Mbetet për tu parë nëse do të jenë sërish në Këngën Magjike apo do të jetë vetëm një këngë e publikuar në Youtube.

Gjithashtu nuk dihet nëse do të mbeten në të njëjtën rrymë muzikore apo do sjellin dicka ndryshe.