CILËS I SHKON MË SHUMË? 17 rastet kur vajzat e famshme janë veshur njësoj – AlpeGossip
CILËS I SHKON MË SHUMË? 17 rastet kur vajzat e famshme janë veshur njësoj

CILËS I SHKON MË SHUMË? 17 rastet kur vajzat e famshme janë veshur njësoj

Kur personazhet e famshëm zgjedhin veshjet e atyre, ato dëshirojnë të duken tërheqëse dhe të shkëlqejnë. Nuk ka asgjë surprizuese në ditët që po jetojmë që disa vajza të famshme të zgjedhin të njëjtat veshje. Mund të jetë disi e sikletshme që në të njëjtin ambient, dy vajza të kenë të njëjtën veshje, mirëpo kjo do të thotë se fustani i tyre pëlqehet shumë. Edhe pse të veshura njësoj, vajzat kanë aftësinë që me kombinimet e tyre, ta bëjnë veten të duket unike.

Më poshtë keni një listë me personazhet e njohura që janë veshur njësoj dhe ju do të zgjidhni se cila duket më bukur:

Jennifer Lopez dhe Kris Jenner

Amanda Peet dhe Meghan Markle

Margot Robbie dhe Melania Trump

Nicky Hilton dhe Nicole Kidman

Miley Cyrus dhe Lena Dunham

Donatella Versace dhe Christina Aguilera

Salma Hayek dhe Irina Shayk

Zoe Saldana dhe Kim Kardashian

Reese Witherspoon dhe Paula Abdul

Naomi Watts dhe Lindsay Lohan

Shakira dhe Pink

Lady Gaga dhe Beyoncé

Kendall Jenner dhe Rita Ora

Lucy Hale dhe Selena Gomez

Miley Cyrus dhe Taraji Henson

Zoe Saldana dhe Paris Hilton

Kate Middleton dhe Drew Barrymore