Fifi rrëfen për sëmundjen nga e cila vuan: ‘Jam në gradën e fundit!’ – AlpeGossip
Fifi rrëfen për sëmundjen nga e cila vuan: ‘Jam në gradën e fundit!’

Fifi rrëfen për sëmundjen nga e cila vuan: ‘Jam në gradën e fundit!’

Këngëtarja e talentuar Fifi është kthyer një nga personazhet më të pëlqyer të publikut jo vetëm për vokalin e saj por dhe për karakterin e sinqertë.

Fifi e ka shprehur gjithnjë që e pëlqen trupin e saj siç është dhe se nuk ndikohet nga komentet negative që i thonë të dobësohet.

Por në një intervistë për “Prive”, këngëtarja ka treguar se tani i duhet të dobësohet, jo për sytë e të tjerëve, por sepse i është shfaqur një problem shëndetësor.

“Më ka dal një problem në shtyllë kurrizore dhe më duhet urgjent të dobësohem se jam në gradën e fundit, për të mbetur në paralizë”, rrëfen Fifi.