Me vajzën dhe djalin pranë detit/ Ky është PORTRETI i familjes së bukur të Albanit dhe Bietës – AlpeGossip
Me vajzën dhe djalin pranë detit/ Ky është PORTRETI i familjes së bukur të Albanit dhe Bietës

Me vajzën dhe djalin pranë detit/ Ky është PORTRETI i familjes së bukur të Albanit dhe Bietës

Ditët e nxehta të verës kanë bërë që shumë personazhe të dashur të fiksojnë në aparatbdisa momente magjike pranë detit dhe njerëzve më të dashur. Kështu ka ndodhur dhe me Bietën dhe Albanin, të cilët teksa ndodhen me pushime nuk kanë harruar të pozojnë para aparatit me vogëlushin e tyre Kroi Art dhe Joelle.

Duket se Kroi Art tashmë është rritur dhe është kthyer në një djalë biond shumë bukurosh. Po ashtu vlen për t’u theksuar marrëdhënia shumë e mirë e Bietës me vajzën e Albanit, me të cilën duken porsi dy shoqe. “Kopertinë vere 2018”, shkruan Bieta në foton e publikuar. Këto momente janë me siguri ato që ruhen si kujtimet më të bukura!