Të jenë martuar në fshehtësi? Ky detaj tregon shumë për raportin e Justin Bieber me Hailey Baldwin (FOTO) – AlpeGossip
Të jenë martuar në fshehtësi? Ky detaj tregon shumë për raportin e Justin Bieber me Hailey Baldwin (FOTO)

Të jenë martuar në fshehtësi? Ky detaj tregon shumë për raportin e Justin Bieber me Hailey Baldwin (FOTO)

Ashtu siç u bë publike në mediet rozë u zbulua se Justin dhe Hailey do të martoheshin në momentin e duhur, pikërisht kur të kishin gjetur kontratën e duhur martesore.

Supriza e madhe ka ardhur papritur nga Justin, i cili ka vendosur ta surprizojë gjithë botën me një dedikim special që i ka bërë partneres së tij Hailey.

Vetëm pak orë më parë ka qenë Bieber, që gjatë një vizite në një ekspozitë në qytetin e lindjes e ka prezantuar Hailey- n si bashkëshorten e tij, duke i lënë kështu të gjithë gojëhapur.

Të jenë martuar Justin dhe Hailey në fshehtësi të plotë dhe ky të jetë mesazhi që tregon gjithçka? Po ju si mendoni ?