MOMENTET SPECIALE NËNË E BIR/ Hueyda El Saied ka nisur të “mësojë” prej Grabielit (FOTO) – AlpeGossip
MOMENTET SPECIALE NËNË E BIR/ Hueyda El Saied ka nisur të “mësojë” prej Grabielit (FOTO)

MOMENTET SPECIALE NËNË E BIR/ Hueyda El Saied ka nisur të “mësojë” prej Grabielit (FOTO)

Hueyda El Saied ka ndarë edhe sot si shpesh herë një video të veçantë me djalin e saj Gabriel. I vogli rritet çdo ditë dhe tashmë ka nisur të mësojë mamin e tij. Hueyda e pyet dhe Gabrieli i tregon ndërtimin e sendeve të ndryshme.

Si një nënë krenare ajo e ka ndarë videon me të gjithë dhe tregon më pak fjalë ndjesinë që përjeton. “Gabrieli më mëson dhe unë çmendem nga dashuria”,-shprehet ajo.

Kujtojmë se Hueyda dhe i biri jetojnë prej kohësh larg Shqipërisë, por ajo i flet të birit gjatë gjithë kohës shqip dhe është shumë krenare për këtë fakt.