”Kur videot bëhen virale nëpër botë”/ Miliona njerëz shohin Alba Hoxhën me këmbët përpjetë (FOTO) – AlpeGossip
”Kur videot bëhen virale nëpër botë”/ Miliona njerëz shohin Alba Hoxhën me këmbët përpjetë (FOTO)

”Kur videot bëhen virale nëpër botë”/ Miliona njerëz shohin Alba Hoxhën me këmbët përpjetë (FOTO)

Faqja e huaj me miliona ndjekës i shpërndan videon!

Alba Hoxha është një balerinat më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale me video e foto ku tregon herë pas here edhe talentin e saj.

Jemi mësuar të shohim videot e saj ku tregon se shpesh herë nuk ka nevojë të përdorë duart, por këmbët si një profesioniste e vërtetë.

Para pak ditësh ajo ka postuar një video ku afrohet të marrë një tortë tek dollapi i bufesë dhe më pas e mbyll me këmbë, pasi i ka duart e zëna.

E siç duket kjo video nuk ka tërheq vetëm vëmendjen e fansave shqiptare, por edhe atyre ndërkombëtarë. Këtë na e ka treguar Alba nëpërmjet instastostoryt ku tregon se një faqe ruse me 2.1 milion ndjekës i ka shpërndarë videon dhe shkruan: Kur videot bëhen virale nëpër botë!