I KËNDUAN KOKAINËS/ Njihuni me vipa-t që nuk i shpëtuan këtij “trendi”: Nga Kida tek…(VIDEO) – AlpeGossip
I KËNDUAN KOKAINËS/ Njihuni me vipa-t që nuk i shpëtuan këtij “trendi”: Nga Kida tek…(VIDEO)

I KËNDUAN KOKAINËS/ Njihuni me vipa-t që nuk i shpëtuan këtij “trendi”: Nga Kida tek…(VIDEO)

Muzika ka evoluar edhe vipa-t duket se kanë sjellë një frymë të re duke i kënduar kokainës dhe duke e kthyer këtë fjalë virale.

Fjala kokainë në tekst është kthyer në trend dhe këngëtarët tanë nuk i shpëtuan manisë. Kjo pasi jo vetëm reperët por edhe këngëtaret e kanë përdorur në këngët e tyre.

Ne iu njohim me disa nga këngët që u kthyen në hite dhe këngëtarët që i kënduan kokainës.

Kida

Mozzik

Tayna

Elinel dhe Mc Kresha

/AlpeNews.al