Vetëm një muajsh dhe tregon gishtin e mesit/ Djali i reperit të njohur shqiptar nuk i ka lënë gjë të atit (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm një muajsh dhe tregon gishtin e mesit/ Djali i reperit të njohur shqiptar nuk i ka lënë gjë të atit (FOTO)

Vetëm një muajsh dhe tregon gishtin e mesit/ Djali i reperit të njohur shqiptar nuk i ka lënë gjë të atit (FOTO)

Reperi i njohur Agon Amiga sapo është bërë baba për here të parë, dhe duket se po e përjeton me mjaft emocion dhe entuziazëm këtë gjë.

Së fundmi ai ka ndarë disa moment mjaft të ëmbla me të birin në Instastories, por vogëlushi vetëm një muajsh, ka treguar se di të jetë po aq “djal i keq” sa i ati pasi ka nxjerrë gishtin e mesit.

“Hahahahaah biri im”, ka shkruar Agon Amiga në foton që ka ndarë me dnjekësit e tij.