Pa dashur, pa kuptuar edhe Bebe Rexhës i del gjoksi jashtë. Por shikimi që i jep dikush është EPIK (FOTO) - AlpeGossip
Pa dashur, pa kuptuar edhe Bebe Rexhës i del gjoksi jashtë. Por shikimi që i jep dikush është EPIK (FOTO)

Pa dashur, pa kuptuar edhe Bebe Rexhës i del gjoksi jashtë. Por shikimi që i jep dikush është EPIK (FOTO)

Këngëtares shqiptare aksidentualisht i ka dalë jashtë gjoksi i saj gjatë një paraqitje të saj në event mode.

Këngëtarja aksidentalisht ka ekspozuar gjoksin e saj derisa ka bërë edhe skena të tjera, siç ishte ajo e puthjes në buzë me nënën e saj.

Bebeja, deri me tani është e njohur për këngët e saj hite dhe jo shpesh me skandale të këtilla.

Ajo edhe para disa dite u pa duke u puthur me këngëtaren kosovare Rita Ora.

Në këtë foto që është botuar sot, Bebe shihet që gjatë pozimit të saj fustani e ka tradhëtuar me ç’rast edhe i ka dalë jashtë gjoksi i saj. Një person që ishte afër saj i ka futur një “të parë” tipike mashkullore, në të tilla raste.