Mozzik i akuzuar për vrasje? Ja se çfarë ka ndodhur…(FOTO) – AlpeGossip
Mozzik i akuzuar për vrasje? Ja se çfarë ka ndodhur…(FOTO)

Mozzik i akuzuar për vrasje? Ja se çfarë ka ndodhur…(FOTO)

Është një nga reperat më në zë të momentit dhe e kemi parë që së fundmi të ketë goxha sukses me koncertet e tij në Gjermani.

Pas lajmi të mirë të rikthimit të këngës së tij më të përfolur me titull “Madam” në Youtube, mesa duket diçka e papritur ka ndodhur për reperin dhe këtë e ka treguar vetë ai me një postim në Instagram.

Po të shikojmë foton, Mozzik shfaqet në një pozicion tipik si personat që akuzohen për krime dhe më pas bëjnë foto për dosjen penale.

Të jetë vallë Mozzik i akuzuar për vrasje?

Jo mesa duket gjithçka ka tjetër kuptim ndërsa reperi shkruan: “I akuzuar per vrasje te HITEVE! Vera so e jemja po krejt viti”.

Njerëz bëhuni gati! Me siguri Mozzik do të sjellë edhe ndonjë super hit tjetër si “Madam”.