“PHOTOSHOP, NUK E KE TRUPIN KAQ TË HOLLË “/ Elita Rudi ua mbyll gojën ndjekësve – AlpeGossip
“PHOTOSHOP, NUK E KE TRUPIN KAQ TË HOLLË “/ Elita Rudi ua mbyll gojën ndjekësve

“PHOTOSHOP, NUK E KE TRUPIN KAQ TË HOLLË “/ Elita Rudi ua mbyll gojën ndjekësve

Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi është akuzuar nga ndjekësit për fotoshop.

‘Fotoshop, nuk e ke trupin kaq të hollë’, Elita Rudi ua

“Full fotoshop, trupin se ke kaq të hollë kurrë se të shoh çdo ditë”, “Krejt fotoshop, ti kurrë nuk e ke këtë trup bulica”, i kanë shkruar disa prej tyre.

‘Fotoshop, nuk e ke trupin kaq të hollë’, Elita Rudi ua

Elita i ka marrë këto momente dhe i ka publikuar në rrjete sociale. Ajo i ka shoqëruar me një video ku tregon belin në super formë dhe jep në puthje për komentet negative.

‘Fotoshop, nuk e ke trupin kaq të hollë’, Elita Rudi ua

‘Fotoshop, nuk e ke trupin kaq të hollë’, Elita Rudi ua

‘Fotoshop, nuk e ke trupin kaq të hollë’, Elita Rudi ua