E bëri prap! Kejvina Kthella shfaqet komplet natyrale, vetëm “Ujë dhe Sapun” (FOTO) – AlpeGossip
E bëri prap! Kejvina Kthella shfaqet komplet natyrale, vetëm “Ujë dhe Sapun” (FOTO)

E bëri prap! Kejvina Kthella shfaqet komplet natyrale, vetëm “Ujë dhe Sapun” (FOTO)

Ndonëse në botën e spektaklit shpesh të shumtë janë ata që parapëlqejnë të bëhen pjesë e debatit duke dhënë mendime të ndryshme përsa i përket bukurisë së personazheve të famshme, ka nga ata Vip-a që shpesh nuk ngurrojnë të tregojnë të vërtetën e aparencës së tyre.

Një rast i tillë është edhe bukuroshja e ekranit, Kejvina Kthella e cila në Instagram e saj ka pozuar komplet natyrale duke treguar se si duket vetëm” ujë dhe sapun” dhe duhet thënë që kjo nuk është hera e parë pasi Kejvina e ka bërë edhe më parë këtë.

Si ju duket Kejvina? A e meriton të konsiderohet si një nga bukuroshet e showbizz-it shqiptar?