“TËRBON RRJETIN”/ Enca poston foton NUDO pas dushit dhe pa “make-up” (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBON RRJETIN”/ Enca poston foton NUDO pas dushit dhe pa “make-up” (FOTO)

“TËRBON RRJETIN”/ Enca poston foton NUDO pas dushit dhe pa “make-up” (FOTO)

Enca di gjithmonë si të provokojë dhe të jetë në qendër të vëmendjen. Pas publikimit të këngës që është kthyer në hit “Kujt po i han”, këngëtarja e johur ka postuar një foto pas dushit ku shihet nudo dhe pa make-up, por sigurisht që nuk do të hiqte dorë nga qerpikët fallso.

“Selfie nga dushi. Pa make-up, këto qerpikët janë ato çfarë dua përgjithmonë”, ka shkruar Enca tek fotoja.