“NGELE DUKE NXJERRË B*THËN NË PROFIL”/ Aulona Musta bën “për një lek” këngëtaren e famshme (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE DUKE NXJERRË B*THËN NË PROFIL”/ Aulona Musta bën “për një lek” këngëtaren e famshme (FOTO)

“NGELE DUKE NXJERRË B*THËN NË PROFIL”/ Aulona Musta bën “për një lek” këngëtaren e famshme (FOTO)

Pavarësisht se ka arritur në një moshë të mesme,Jennifer Lopez njihet për energjinë e madhe që e ka.
Ajo është edhe aktive në palestër dhe si rezultat i kësaj shihen muskujt e formësuar që ka në trup, shkruan lajmi.net

Në një foto që e ka postuar në Instagram i vihen re si asnjëherë më parë dhe në mesin e shumë komentuesve të huaj, ishte prezantuesja shqiptare, Aulona Musta ajo e cila i tha disa fjalë.

Aulona faktikisht nuk e pëlqeu JLo-në me muskujt kaq të tepruar ani pse edhe vet ushtron rregullisht.

Më poshtë ju sjellim komentin e saj