NGA POLITIKANËT TEK FUTBOLLISTËT/ Vip-at tregojn troç me cilin duan të kalojnë një natë (FOTO) - AlpeGossip
NGA POLITIKANËT TEK FUTBOLLISTËT/ Vip-at tregojn troç me cilin duan të kalojnë një natë (FOTO)

NGA POLITIKANËT TEK FUTBOLLISTËT/ Vip-at tregojn troç me cilin duan të kalojnë një natë (FOTO)

“Me kë do kaloje një natë” është një ndër pyetjet më të shpeshta në emisione apo dhe intervista. Edhe pse mund të jetë një nga pyetjet më të sikletshme dhe “spec” duket se kjo nuk i ka frenuar që personazhet e njohur të japin përgjigjen.

Ata kanë zgjedhur emra të cilat nuk i kishim menduar nga futbollist derio tek politikanet.

AlpeNews.al ju njeh  me disa nga personazhet e njohura që vip-at donin të kalonin një natë.

Arjola Demiri

Aktorja e njohur, Arjola Demiri preferon të kalojë natën me Lorik Canën. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin. Aktores i duhej të zgjidhte mes emrave të njohur të ekranit, që nga muzika, arti e deri te sporti.

E në momentin që u pyet se më kë do e kalonte një natë, me Lorik Canën apo me Robert Berishën. Aktorja e njohur u shpreh: Po me Lorik Canën.

Ana Kabashi

Ana Kabashi është vënë në një situatë të sikletshme teksa ishte e ftuar në emisionin. Këngëtarja u pyet se me kë do ta kalonte natën.

Ana pa u menduar zgjodhi Noizyn para Robert Berishës.

Gena

Gena është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtari është përballur me një intervistë mjaft të sikletshme. Gena duhej të zgjidhte se me kë do të kalonte një natë.

“Do më pëlqente ta kaloja një natë me Bleonën pasi është shumë seksi”

Visjan Ukcenaj

Në një intervist aktori i njohur është pyetur se me kë do kalonte natën dhe sigurisht përgjigja e tij nuk pritej.

Me cilën femër të famshme do të doje të kalojë natën në “Duplex”?

Me Angela Merkel do kaloja një natë.Dhe t’i kërkoja nja 100 mijë euro.

AlpeNews.al