“MERRNI NJË MOMENT…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT tërheqëse nga Stambolli – AlpeGossip
“MERRNI NJË MOMENT…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT tërheqëse nga Stambolli

“MERRNI NJË MOMENT…”/ Oriola Marashi publikon FOTOT tërheqëse nga Stambolli

Modelja e njohur, Oriola Marashi, vazhdon që të provokojë fansat në profilet e saj në rrjetet sociale. Një ditë më parë, ajo ka publikuar në “Instagram” disa imazhe nga Stambolli, të cilat janë pëlqyer menjëherë nga ndjekësit.

“Merrni një moment...”/ Oriola Marashi super seksi në

Oriola shfaqet e veshur me veshje të ngushtë dhe një kapele në kokë. Me pozat në fjalë, ajo vuri në pah format e saj trupore bombastike.

“Merrni një moment për të vlerësuar se sa i mrekullueshëm jeni”, ka shkruar si përshkrim në postim.

“Merrni një moment...”/ Oriola Marashi super seksi në

“Merrni një moment...”/ Oriola Marashi super seksi në

“Merrni një moment...”/ Oriola Marashi super seksi në