PA FILTRA/ Kim Kardhashian i zhgënjeu të gjithë me këtë foto – AlpeGossip
PA FILTRA/ Kim Kardhashian i zhgënjeu të gjithë me këtë foto

PA FILTRA/ Kim Kardhashian i zhgënjeu të gjithë me këtë foto

Kim Kardashian është personazhi më i komentuar në Instagram dhe për këtë nuk ka dyshim.

Ndonëse shpesh vihet në qendër të fjalë negative, ajo është përpjekur gjithmonë që t’i shmangë duke i marrë me sportivitet.

Zakonisht komentet kundër saj janë për shkak të photoshop-it dhe së fundmi në internet po qarkullon një foto natyrale e saj.

Fotografia në fjalë është realizuar ndërsa Kim po ndiqte një lojë të Lakers së bashku me Kanye.

Në fytyrën e saj janë vënë re poret dhe disa akne dhe komentuesit janë zhgënjyer!

Ata mendonin se Kim kishte një fytyrë të lëmuar dhe pa asnjë defekt.

Por, ja që edhe një herë u vërtetua se imazhi perfekt është shumë i vështirë për t’u arritur dhe Kim-it nuk i vëmë aspak faj për këtë.