KRISHTLINDJET E PARA TË KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birit pranë pemës – AlpeGossip
KRISHTLINDJET E PARA TË KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birit pranë pemës

KRISHTLINDJET E PARA TË KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birit pranë pemës

KErion Veliaj dhe jola Xoxa këtë vit  festojnë për të parën herë Krishtlindjet si prindër. Pasi publikuan një foto ku hsfaqet portretii familjes .

Ditën e sotme ,Ajola ka publikuar një foto  tjetër të ëmbël ku shfaqet me të birin pranë pemës që ndriçon nga zbukurimet gold.

Gëzuar Krishtlindjet e para bebi Kajan. Zemra jote qoftë e mbushur gjithmonë plot me dashuri“: shkruan Ajola krah fotos me vogëlushin.