Ujë dhe kripë/ Alesia Bami ndez bregdetin me format bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Ujë dhe kripë/  Alesia Bami ndez bregdetin me format bombastike (FOTO)

Ujë dhe kripë/ Alesia Bami ndez bregdetin me format bombastike (FOTO)

Periudha e verës përpos faktit që identifikohet si një periudhë relaksi nën tingujt e valëve të detit dhe rrezeve të paçmueshme të diellit, gjithashtu tashmë duket se ka marrë edhe pamjen e një kompeticioni përsa i përket aparencës fizike.

Vajzat e showbizz-it i kemi parë shpesh të shfaqen dukshëm dhe në formë seksi, me bikini nga më modernet duke impresionuar fansat, por kur vjen fjala tek nivele të larta të sensualitetit femëror e kush më mirë se Alesia Bami mund ta bëjë këtë?

Në Instagramin e saj, velina ka postuar disa foto ku shfaqet në brigjet e jugut e veshur me bikini në ngjyrë të kuqe të ndezur.

Kushedi sa se meshkujt “ka lënë pa frymë” Alesia me këto poza! Fundja me gjithë këto temperatura të larta duhet pak më shumë kujdes.