PA ASNJË DIETË APO PALESTËR/ Marina Vjollca zbulon si i humbi 10 kg – AlpeGossip
PA ASNJË DIETË APO PALESTËR/ Marina Vjollca zbulon si i humbi 10 kg

PA ASNJË DIETË APO PALESTËR/ Marina Vjollca zbulon si i humbi 10 kg

Dobësimi i Marinës ka rënë në sy edhe nga postimet e ndryshme në rrjetet sociale. Moderatorja e njohur ka humbur plot 10 kilogramë gjatë kësaj periudhe dhe ka treguar në një intervistë për ‘Jo vetëm modë’ se si arriti ta ndryshonte peshën e saj.

“Kam rënë 10 kilogramë dhe mendoj se prej pandemisë. Nuk kam bërë asnjë lloj diete dhe as palestër”, tha Marina edhe pse ndryshimi në fakt nisi të dukej që prej disa kohësh.

Vjollca theksoi se nuk kishte mbajtur asnjë dietë dhe nuk ishte marrë me palestër, duke e humbur peshën ashtu siç do donin të gjitha vajzat në fakt