ADROLA FESTON DITËLINDJEN/ Kristina i dedikon këto fjalë: Ta dua lumturinë… (FOTO) – AlpeGossip
ADROLA FESTON DITËLINDJEN/ Kristina i dedikon këto fjalë: Ta dua lumturinë… (FOTO)

ADROLA FESTON DITËLINDJEN/ Kristina i dedikon këto fjalë: Ta dua lumturinë… (FOTO)

Adrola Dushi ka festuar mes miqsh ditëlindjen e saj buzë detit. Në një ditë speciale si e sotmja nuk ka munguar urimi i sinqertë nga mikja e saj e ngushtë, Kristina Baki.

“Gëzuar ditëlindjen gjysmës sime të përhershme. Ta dua lumturinë dhe e tillë qofsh gjithmonë. Të dua shumë shoqe”, ka shkruar Kristina krah fotos ku shfaqet së bashku me Adrolën me bikini të zeza dhe lulet anash flokëve duke shijuar verën.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dy modelet e njohura vendosën të bëjnë tatuazh edhe vitin në të cilin janë njohur, duke e ruajtur si kujtim të veçantë kohën kur nisi e gjithë shoqëria e tyre.